الیاف پلی استر آدران

  • آدرس : تهران . جــاده ســاوه . بعد از سه راه آدران .خیابان یخسازی . اولین کوچه سمت چپ.پلاک 110

    تلفـن : 56450109 21 98+
    تلفـن : 56863058 21 98+
    فکس: 56867065 21 98+
  • info@aderantextile.com

 

بوسیله این فرم با ما تماس بگیرید

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

ارتباط با ما مشتریان مهمترین اصول ماست

شرکت تولیدی الیاف لائی پلی استر آدران با بهره گیری از تجهیزات و دستگاههای روز صنعت پلی استر تولیدات با کیفیت الیاف لائی که در صنایعی همچون کالای خواب ، الیاف هالو ، الیاف سالید ، مبلمان و پوشاک کاربرد فراوانی دارد را برای بهره برداری مشتریان گرامی تولید و عرضه دارد .

به دليل کيفيت مطلوب الياف و پارچه هاي پلي استر، اين مواد داراي کاربردهاي مختلفي هستند. پلي استر به دليل سختي و دوام بالا، اغلب به عنوان تن پوش و لباس  و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار مي گيرد.

 در این قسمت می توانید کلیه سوالات خود را در ارتباط با محصولات تولیدی و مراکز توزیع و فروش ، انتقادات و پیشنهادات برای ما ارسال کنید ، شرکت تولیدی الیاف لائی پلی استر آدران همواره در تمامی ضمینه ها پشتیبان شما مشتریان گرامی خواهد بود .

 

ما در شبکه های اجتماعی:

لطفاً سوالات خود را با ما در میان بگذارید


ارتباط با مشتريان همواره از مهمترين اصول كاري ما است ، با دنبال کردن شبکه های اجتماعی الیاف لائی پلی استر آدران همواره میتوانید از آخرین اخبار و اطلاعیه ها و همچنین اخرین محصولات تولیدی و ویژگی های محصولات آگاه شده و ضمن تبادل نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود در راستای فعالیت های پای استر آدران ، ارتباط خود را با ما حفظ کنید .